Szkolna gazetka RAZEM 2019-01-10 21:39:00

Najnowszy numer szkolnej gazetki już do pobrania >>> tutaj.

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim 2019-01-02 23:04:00

DSC09043.JPG  19 grudnia 2018r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim. Prace wykonano różnymi technikami, z wykorzystaniem motywów tradycyjnych, jak również współczesnych elementów dekoracyjnych.  W ocenie kartek uwzględniono walory artystyczne, estetykę wykonania, poprawność językową oraz oryginalność projektu.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział oraz gratulujemy!

1. Emilia Warias

2. Karolina Kiełbasa

2. Daniel Ciochoń

3. Klaudia Frankowska

3. Brajan Małek

3. Nadia Mizera

Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018-12-20 22:34:00

DSC08996.JPG  Dnia 17 grudnia 2018r. odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem uczniów. W konkursie wzięło udział 30 uczestników. Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach:

Dzieci młodsze:

I m.  Kamil Ciuruś i Nadia Mizera  – „Bóg się narodził”

II m. Nadia Kabat – Ścieńska – „Wśród nocnej ciszy”

III m. Angelika Pfajfer – „Do szopy hej pasterze”

Dzieci starsze:

I m. Sylwia Lorkiewicz – „Jezus malusieńki”

II m. Paulina Urbańska i Julia Kołodziej – „Jest taki dzień”

III m. Ewelina Nagórzańska  - „Całą noc padał śnieg”

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni i w radosnym nastroju oczekujemy na Święta Bożego Narodzenia.

Wakacje zatrzymane w kadrze 2018-12-05 22:09:00

27 listopada został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny Wakacyjna przyroda przeznaczony dla mieszkańców Tarnowa a zorganizowany przez Wydział Ochrony Środowiska UM Tarnowa. W tegorocznej edycji wzięło udział 73 uczestników, w tym czworo uczniów naszej szkoły: Emilia Nowak z kl.IIIc Gim., Joanna Mrożek z kl.II b LO, Michał Kuczek z kl.IIb LO oraz Mateusz Wzorek z kl.IIa LO. Uczestnicy zaprezentowali prace o tematyce przyrodniczo-krajobrazowej. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Joanna Mrożek z kl. IIb LO oraz Mateusz Wzorek z kl. IIa LO.

01.jpg 02.jpg
Joanna Mrożek „Letni puch” Mateusz Wzorek
„Motyl – dowód, że świat jest wciąż kolorowy”