ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 z ODDZIAŁAMI  INTEGRACYJNYMI w TARNOWIE
Kalendarz wydarzeń Plan lekcji Kontakt Dla słabowidzących Dla słabowidzących Dla słabowidzących

Zapraszamy do XX LO! Dołącz do nas!

Pożegnanie Absolwentów XX LO

Szkoła Biznesu Społecznego

Uczniowie klasy 3a LO i 2 LO uczestniczyli w rozgrywce gry „Chłopska Szkoła Biznesu”.

Inicjatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. W trakcie dwugodzinnego spotkania uczniowie zagrali w grę planszową, która pozwoliła w przyjazny sposób zrozumieć zasady rządzące ekonomią społeczną. W pierwszym etapie zwyciężyli: Maria Ziobro i Filip Kołodziej.

W drugim etapie rozgrywek uczniowie przygotują krótki, materiał w postaci filmu czy reklamy zachęcający do zakupu produktów i usług w jednym z przedsiębiorstw społecznych działających w ich regionie.

Nasi Stypendyści.

  W dniu 29 marca 2022r o godz.10:00 obyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla Stypendystów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2021/2022. Wydarzenie odbyło się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie i zostało poprzedzone częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów i jednocześnie tegorocznych stypendystów ze szkoły muzycznej.

  Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły to: Wiktoria Roszczyńska i Miłosz Boryczko (tegoroczny maturzysta). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i w życiu prywatnym!

 
Z.S.O. nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Bandrowskiego 4 33-100 Tarnów  tel.: 14 655 80 18 - 19