Studniówka 2020

XXLO_Fotokreator_com-182.jpg  Klasy trzecie liceum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Tarnowie, które wyczekują swojego egzaminu dojrzałości, dnia 25.01.2020 roku rozpoczęły symboliczne odliczanie do tego dnia, studniówką. To wydarzenie zapadnie im w pamięci na długo.

Przygotowania do tej wyjątkowej nocy były żmudne. Trwały kilka tygodni. Począwszy od przyswajania kroków poloneza, nad którym pieczę sprawowała Pani Iwona Francuz. Większość rzeczy została przygotowana przez samych uczniów. I tak na przykład osoby wykazujące się dobrą organizacją, zajęły się między innymi: przystrajaniem wnętrza sali, ułożeniem menu oraz przygotowaniem przemówienia, które zapewne poruszyło niejedną obecną na sali osobę.

Studniówka, jak wszędzie, rozpoczęła się od części oficjalnej. Zostały wygłoszone podziękowania za trud włożony w rozwój i edukację młodzieży. Dziękowano rodzicom, nauczycielom, pedagogom, a także dyrekcji. Jako pierwsza, głos zabrała dyrektor szkoły Pani Katarzyna Bortnowska, która życzyła maturzystom, by w przyszłości nie zabrakło im pomysłów i zapału jaki okazali dotychczas.

Po części oficjalnej przyszedł czas na najdłużej wyczekiwaną chwilę. Słowami: „Poloneza czas zacząć” uczniowie i ich partnerzy zostali zaproszeni na ten oto właśnie taniec.

Uczniowie bawili się do białego rana, a ich zabawa została uwieczniona na zdjęciach, które będą rewelacyjną pamiątką. Chcesz się przekonać jak dobrze wszyscy spędzali czas? Zobacz galerię zdjęć, którą udostępnili uczniowie.

Zapraszamy do fotorelacji ze studniówki >>> tutaj.