"Alkohol i nieletni"

20191021_131446.jpg  21 października 2019r. uczniowie klasy trzeciej naszego liceum wzięli udział w prelekcji ,,Alkohol i nieletni” przygotowanej i prowadzonej przez Straż Miejską w Tarnowie. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktyki uzależnień, który ma na celu zapobieganie demoralizacji i spożywaniu  alkoholu wśród  uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Strażnicy w ciekawy sposób przekazali uczniom  wiadomości o formach demoralizacji oraz o skutkach społecznych i prawnych. Młodzież mogła zdobyć wiedzę teoretyczną, popartą prezentacją autentycznych materiałów oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Każdy chętny, zakładając ALKOgogle, mógł  się przekonać jak działają zmysły po spożyciu alkoholu.