STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW WRĘCZONE

DSCN0467a.jpg  15 grudnia w Sali Lustrzanej  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W gronie najlepszych znalazła się uczennica naszego XX Liceum Ogólnokształcącego, Anna Bylica. Dyplomy wręczyli: Prezydent Tarnowa - Roman Ciepiela  oraz Agata Szuta - Małopolski Wicekurator Oświaty. Uroczystość prowadziła Urszula Blicharz - Dyrektor  Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie.

Stypendia takie dostają  uczniowie szkół kończących się egzaminem dojrzałości, otrzymali promocję z wyróżnieniem i mają najwyższą średnią w szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu zamierzonych celów!