Ślubowanie klas pierwszych 2016/17

DSC03879.JPG 10 października 2016 roku miało miejsce uroczyste  ślubowanie uczniów klas pierwszych XX LO w Tarnowie.  W tym dniu najmłodsi przedstawiciele braci uczniowskiej naszego liceum zostali w sposób symboliczny włączeni do grona uczniów. Uczniowie klas ślubowali, że będą pilnie wypełniać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawy przygotowane przez starszych kolegów - uczniów klasy 2a - wraz z wychowawcami. Pierwszoklasiści musieli wykazać się siłą, odwagą i poczuciem humoru a ich wychowawcy znajomością języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Życzymy Wam, uczniowie klas pierwszych, aby słowa przysięgi, którą składaliście podczas ślubowania, stały się Waszym mottem i były obecne zarówno w Waszych słowach jak i czynach.