Ślubowanie klas pierwszych 2017

DSC06866.JPG W dniu 25 września 2017r. odbyło się uroczyste ślubowanie dla klas pierwszych liceum, na które zaproszono uczniów z wychowawcami, nauczycielami oraz dyrekcję. Po złożeniu przyrzeczenia uczniowie zostali  zaproszeni przez starszych kolegów z klasy IIa liceum na otrzęsiny.

Dzień ten  zapisał się na długo w pamięci jako miłe wspomnienie ze wspólnej zabawy. Nowi podopieczni wzięli udział w konkurencjach:
czy znasz swego wychowawcę, portret pani dyrektor, taniec ucznia lub uczennicy z wychowawcą, „smaczne” przekąski. Na koniec nowych uczniów przyjętych w poczet młodzieży XX Liceum zaproszono do sesji zdjęciowej. Na potwierdzenie przynależności do braci szkolnej pierwszacy musieli ponadto złożyć podpisy na specjalnych „wizach” otrzymanych od starszych kolegów i koleżanek.

Zabawę przygotowali uczniowie klasy IIa z wychowawczynią Barbarą Muchowicz-Bardel.