Studniówka 2018

POL1 (19).jpg  Dnia 27 stycznia 2018 roku w restauracji "Kardamon", która znajduje się w Zbylitowskiej Górze, uczniowie klasy 3 XX Liceum Ogólnokształcącego świętowali swoje 100 dni do matury.

Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19:00. Joanna i Jakub mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie Pan Dyrektor Stanisław Gała wygłosił swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczęła się studniówka. Uczniowie zgodnie z tradycją zatańczyli poloneza wraz ze swoimi partnerami. W ramach podziękowań nauczyciele zostali obdarowani pięknymi bukietami kwiatów. W końcu nadeszła chwila na zjedzenie wspólnie ze wszystkimi kolacji i rozpoczęcie szalonych tańców. Cała impreza została uwieczniona przez fotografa i rodziców, którzy na każdym kroku robili swoim pociechom zdjęcia. Na zakończenie wszyscy zmęczeni, ale usatysfakcjonowani wrócili do domu.