Ślubowanie klas pierwszych

DSC08750.JPG  22 października 20 uczniów klasy pierwszej dołączyło oficjalnie do braci szkolnej XX Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Ślubując uroczyście wypowiedzieli słowa roty, zobowiązując się do wypełniania obowiązków godnego reprezentowania szkoły oraz dbania o honor młodego pokolenia.

Następnie przedstawiciel klasy pierwszej w imieniu wszystkich pierwszoklasistów złożył przyrzeczenie na sztandar. Po części oficjalnej nastąpiły uczniowskie swawole. Klasa 2a sprawdzała wiedzę młodszych kolegów, zdolności językowe, gust kulinarny oraz umiejętność dobrej zabawy.