Studniówka 2019

DSC_0297.JPG  Dnia 12 stycznia 2019 roku w restauracji „Bombaj”, uczniowie klasy trzeciej XX Liceum Ogólnokształcącego świętowali swoje 100 dni do matury na uroczystym Balu Studniówkowym.

Rozpoczęcie przyjęcia miało miejsce o godzinie 19:00. Patryk i Natalia mieli zaszczyt powitać wszystkich gości, a następnie zaprosić na chwilę wspomnień przy pamiątkowych fotografiach.

Następnie Pan Dyrektor Stanisław Gała wygłosił swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczęła się studniówka. Zgodnie z tradycją uczniowie zatańczyli poloneza. Nauczyciele otrzymali podziękowania i kwiaty, po czym rozpoczęła się szampańska zabawa!