ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 z ODDZIAŁAMI  INTEGRACYJNYMI w TARNOWIE
Kalendarz wydarzeń Plan lekcji Kontakt Dla słabowidzących Dla słabowidzących Dla słabowidzących

Pożegnanie Maturzystów

IMG_20190426_124247.jpg  Dnia 26.04.2019 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Tarnowie odbyło się pożegnanie uczniów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego nr XX. Oprawę tego wydarzenia przygotowała klasa II B LO.

  Uroczystość zaczęła się od apelu z przemówieniem Pana Dyrektora, przedstawiciela rodziców i uczniów. Pod koniec części oficjalnej zostały wręczone nagrody i świadectwa. Uczniowie złożyli podpisy w pamiątkowej księdze absolwentów.

  W części artystycznej zaprezentowano pamiątkowe zdjęcia klasowe oraz sondę pod tytułem „Ping-pong wspomnień”, w której wypowiadali się tegoroczni maturzyści i ich wychowawczyni Pani Barbara Muchowicz-Bardel. Recytacja wiersza Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza” poprzedziła piękną choreografię do piosenki Anny Kendrick pod tytułem „When I am gone”. Uczniowie klas trzecich otrzymali pamiątkowe płyty DVD, na których umieszczono zdjęcia i wspomnienia uczniów zamkniętych w kadrze filmowym. Pod koniec akademii absolwenci podarowali nauczycielom kwiaty oraz wygłosili mowę pożegnalną. Mottem przewodnim uroczystości były słowa Marka Grechuty „Szczęśliwej drogi już czas, mapę życia w sercu masz i jesteś jak wolny ptak”.

 
Z.S.O. nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Bandrowskiego 4 33-100 Tarnów  tel.: 14 655 80 18 - 19