Żyj twórczo. Zostań MATEMANIAKIEM

WSEZapraszamy nauczycieli do skorzystania z bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli matematyki, informatyki i przedsiębiorczości szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tematem zajęć będzie poznanie obsługi platformy kształceniowej Moodle.

Szkolenia te odbędą się w ramach projektu „Żyj twórczo. Zostań MATEMANIAKIEM”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera i finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach działania 3.3 Poprawa jakości kształcenia; priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej informacji >>> tutaj.