Turniej szachowy

szachy01.jpg  W miesiącach luty - marzec na świetlicy szkolnej został zorganizowany turniej szachowy, w którym wzięło udział ok. 14 uczniów. Do półfinału przeszli: Kasia Bania, Izabella Oleś, Sebastian Rutka, Karol Zemanek, Jakub Mika, Kamil Musiał, Edyta Gaj, Patryk Majdura.

Po wielkich zmaganiach na świetlicy w szachach zwycięzcami zostali:

• I miejsce - Kamil Musiał
  • II miejsce - Karol Zemanek
  • III miejsce - Patryk Majdura
  • IV miejsce - Kasia Bania

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Na zajęciach

Turniej warcabowy

warcaby.jpgW miesiącach październik-listopad świetlica szkolna zorganizowała turniej warcabowy.
Do półfinału przeszli Kamil Musiał, Sandra Trytko, Oliwia Jewusiak.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zwyciężyła Sandra Trytko. Na drugim miejscu znalazła się Oliwia Jewusiak, na trzecim Kamil Musiał.

Serdecznie gratulujemy! Niebawem zapisy na turniej szachowy!

Działalność świetlicy terapeutycznej

Świetlica ma na celu zorganizowanie wychowankom świetlicy fachowej, dobrze zorganizowanej opieki wychowawczej, udzielanie pomocy w eliminowaniu i rozwiązywaniu niepowodzeń szkolnych, rodzinnych i osobistych, oddziaływanie terapeutyczne, które prowadzi do łagodzenia konfliktów, eliminowanie zaburzeń zachowania, wdrażanie wychowanków do przestrzegania zasad współżycia społecznego oraz podnoszenia ich kultury osobistej, uczenie alternatywnych zdrowych form spędzania czasu wolnego, rozwój zainteresowań i inwencji twórczej uczestników świetlicy.

Więcej informacji >>> tutaj.

Regulamin świetlicy >>> tutaj.

Świetlica w obiektywie