LIGA KLAS

Od września trwa akcja "LIGA KLAS". Trochę rywalizacji nikomu nie zaszkodzi, a może wręcz odwrotnie zmotywuje co niektórych. Poszczególne klasy rywalizują ze sobą w takich kategoriach, jak: frekwencja, aktywność na rzecz społeczności uczniowskiej, wyniki dydaktyczne na semestr oraz dekoracje klas. Do tej pory bezkonkurencyjna okazuje się klasa I c z p. Wiolą Foltą na czele. Ale pamiętajcie, że to dopiero półmetek. "Ogarnijcie się" i pokażcie, że też możecie być na czele stawki. Przed feriami Samorząd ogłosił konkurs na gazetkę w formie komiksu "Bezpieczne ferie". Wierzyliśmy w waszą kreatywność i nie zawiedliście.

Oto kilka przykładów:

Dzień Pizzy

Pizza.jpg 19 stycznia na chwilkę zamieniliśmy się w smakoszy pizzy. Ten dzień ogłoszono Dniem Pizzy i jak tu nie skorzystać z takiej okazji! I jeszcze na lekcji matematyki? Fantastycznie, smacznie i niecodziennie! Spodobał nam się pomysł zamienienia suchej kanapki na pyyyszny kawałek pizzy. Szkoda że to tylko raz w roku.

Dziękujemy nauczycielom za wyrozumiałość:)

Pomoc pogorzelcom

Tym razem nasza pomoc jest bardzo potrzebna dzieciom. W pożarze domu w Daliowej ginie matka trójki dzieci. Cała Polska jest w szoku i zmobilizowana by pomóc. My również. Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy, które wpłaciliśmy na konto potrzebującej rodzinie. Trudno nam pogodzić się z sytuacją, w której znalazły się dzieci. Smutno. Dobrze, że wokół tylu dobrych ludzi...

Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Pomoc dla Azylu

Zima!!! Ciemno, zimno i ponuro! Aby rozgrzać nasze serducha zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla psiaków z tarnowskiego Azylu. Nam troszkę cieplej a psiaki mają więcej jedzenia i milej im będzie przetrwać ten mroczny czas. Jak mawiał Kornel Makuszyński "Wielcy ludzie mają zazwyczaj tak wielkie serce że się w nich zawsze znajdzie miejsce dla uczciwego psa". Dziękujemy za odzew!!!

azyl2.png

Żeton 100%

womi_061114_6.jpg  W październiku Samorząd Uczniowski wypuścił do szkolnego obiegu Żeton 100%, który natychmiast zyskał ogólną aprobatę. Cóż to za ciekawostka? Otóż szczęśliwiec który posiada żeton, może oddać go nauczycielowi i zgłosić nieprzygotowanie do zajęć. To takie koło ratunkowe w awaryjnej sytuacji. Jak go zdobyć?. Nic prostszego, jak tylko przez miesiąc punktualnie zgłaszać się na lekcje i już się go ma. Cieszy nas to, że rozdajemy żetonów coraz więcej i z miesiąca na miesiąc przybywa obowiązkowych i punktualnych chętnych.

Nie martwcie się! Żetony dorobimy!!!

Halloween

2.jpg  W piątek 31.X samorząd szkolny zorganizował dzień tematyczny oraz dyskotekę Halloweenową. W klasach troszkę straszyło, a na korytarzach przechadzały się różne ciemne postaci. Na dyskotece nie zabrakło mrocznej muzyki i "adamsowych" straszydeł.

Oto kilka zdjęć >>> tutaj.