LIGA KLAS

Od września trwa akcja "LIGA KLAS". Trochę rywalizacji nikomu nie zaszkodzi, a może wręcz odwrotnie zmotywuje co niektórych. Poszczególne klasy rywalizują ze sobą w takich kategoriach, jak: frekwencja, aktywność na rzecz społeczności uczniowskiej, wyniki dydaktyczne na semestr oraz dekoracje klas. Do tej pory bezkonkurencyjna okazuje się klasa I c z p. Wiolą Foltą na czele. Ale pamiętajcie, że to dopiero półmetek. "Ogarnijcie się" i pokażcie, że też możecie być na czele stawki. Przed feriami Samorząd ogłosił konkurs na gazetkę w formie komiksu "Bezpieczne ferie". Wierzyliśmy w waszą kreatywność i nie zawiedliście.

Oto kilka przykładów: