Żeton 100%

womi_061114_6.jpg  W październiku Samorząd Uczniowski wypuścił do szkolnego obiegu Żeton 100%, który natychmiast zyskał ogólną aprobatę. Cóż to za ciekawostka? Otóż szczęśliwiec który posiada żeton, może oddać go nauczycielowi i zgłosić nieprzygotowanie do zajęć. To takie koło ratunkowe w awaryjnej sytuacji. Jak go zdobyć?. Nic prostszego, jak tylko przez miesiąc punktualnie zgłaszać się na lekcje i już się go ma. Cieszy nas to, że rozdajemy żetonów coraz więcej i z miesiąca na miesiąc przybywa obowiązkowych i punktualnych chętnych.

Nie martwcie się! Żetony dorobimy!!!