XV Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

konkurs.jpgGRATULUJEMY awansu do finału XV Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej naszemu chórowi „Cantare” i Joannie Koniecznej z klasy 2B naszego gimnazjum oraz ich opiekunom – mgr Małgorzacie Matras i mgr Edycie Różyckiej.

3 maja w Tarnowskim Teatrze odbędzie się finał konkursu, na który serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Naszym finalistom życzymy powodzenia!

Więcej informacji >>> tutaj.

Camp Rising Sun

konkurs.jpg  Zakończono pierwszy etap rekrutacji na międzynarodowy letni obóz stypendialny w USA Camp Rising Sun.
Komisja Rekrutacyjna  dokładnie przeanalizowała wszystkie aplikacje  i dokonała wyboru 18 kandydatów z całej Polski, pod wrażeniem których była najbardziej.

Jednym z tych kandydatów jest uczennica naszej szkoły – KALINA MUCHOWICZ uczennica II klasy gimnazjum. To ogromny sukces i niebywałe wyróżnienie. 1 marca 2014r. w Krakowie  odbędzie się II i ostatni etap rekrutacji.

Trzymamy mocno kciuki i GRATULUJEMY!!!!!!!

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

konkurs.jpg  Uczennica klasy 2b  Gimnazjum Kalina Muchowicz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum. Etap ten odbędzie się 20 lutego 2014r. w Krakowie.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki!