Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

• Kamila Kańduła              kl. II b
  • Patryk Klisiewicz            kl. II c
  • Wiktor Łobos                 kl. III a

• I miejsce    ex aego :     Nadia Kabat - Ścieńska  kl. I.
                                          Joanna Cich  kl. VII.

Wyróżnienia :

• Damian Stelmach   kl. I
  • Milena Hołda          kl. I
  • Łukasz Bochenek   kl. I

Rozdanie nagród -  21 marca o godz.12.15  w bibliotece.

Gratulujemy !

Konkurs Kolęd i Pastorałek

DSC07622.JPG  4 grudnia 2017 roku  odbył się po raz ósmy w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. Dwudziestu wykonawców zaprezentowało przygotowane przez siebie utwory. Usłyszeliśmy te znane kolędy „Cicha noc...”, „Przybieżeli do Betlejem...” jak i pastorałki „Maleńka miłość”, „Być tam, gdzie Ty Jezu malusieńki”. Uczestnicy wprowadzili nas w przedświąteczny nastrój, przypomnieli niektóre zwyczaje świąteczne oraz o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze podczas Bożego Narodzenia.

Podczas obrad komisji przeprowadzono mini konkurs „Jaka to kolęda?”, podczas którego każdy kto prawidłowo odgadł prezentowaną kolędę otrzymał słodką nagrodę. Jury w składzie: pani Małgorzata Matras, pani Anna Głodek i pani Beata Szczepanik, miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić ostatecznych zwycięzców. Pani Anna Głodek, ku radości wszystkich zebranych przedstawiła werdykt. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a każdy uczestnik drobny upominek.

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Szczegółowe wyniki konkursy >>> tutaj.

Konkurs UNO

DSC00730.JPG  Pierwszy mroźny poranek tej jesieni nie stanowił przeszkody dla uczestników, jak i sympatyzujących im osób do przybycia na finał drugiej edycji konkursu „Mistrz Uno II”, który odbył się na  świetlicy szkolnej. W rywalizacji o tytuł Mistrza wzięło udział dwudziestu czterech uczestników - uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Po trwających blisko miesiąc rozgrywkach do finału dotarło czterech zawodników: Mateusz Robak, Miłosz Boryczko - uczniowie drugiej klasy gimnazjum oraz Jakub Surowy i Kacper Kozioł z pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Grze towarzyszyły dwie zasady: punktualność oraz gra fair play. Zasad tych pilnował sędzia Marek Hołda - uczeń klasy trzeciej gimnazjum. Emocje sięgnęły zenitu w momencie kiedy wyłonił się Mistrz a został nim Kacper Kozioł. Brawa i gratulacje odebrali kolejno wicemistrz Mateusz Robak, Miłosz Boryczko i Jakub Surowy. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali fantastyczne nagrody.

Ekologiczna rywalizacja

6.jpg  Dnia 11 października 2017 roku w Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się podsumowanie jesiennych konkursów ekologicznych.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Ich zadaniem było przygotowanie prezentacji multimedialnych na temat:Bioróżnorodność gwarancją rozwoju i przeżycia przyszłych pokoleń”.

• I miejsce dla Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi zdobył Mateusz Limanowski z klasy III a
  • Wyróżnienie dla XX LO zdobyła Anna Siemieńska z klasy II LO

Gratulujemy!

Szkoła zyskała atrakcyjne nagrody współfinansowane przez UM Tarnowa i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

UWAGA - KONKURS

MINI   KONKURS   CZYTELNICZY

Kto znajdzie w tekście poniżej najwięcej tytułów książek otrzyma nagrodę - niespodziankę.

Prace z odpowiedziami należy składać do biblioteki do 27 października 2017r.!

Powodzenia!

Tekst konkursowy do pobrania >>> tutaj.