12 marca – Dzień matematyki

Z okazji Dnia matematyki, uczniowie klasy 3b wzięli udział w konkursie matematycznym. Mieli do rozwiązania 11 zadań o różnych stopniach trudności oraz odkodowywali obrazki. Wszyscy uczniowie ciężko pracowali, aby zdobyć jak najwięcej punków.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Brajan
II miejsce – Oliwia
III miejsce – Emilia

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i drobne nagrody. GRATULUJEMY !!!

KONKURS PLASTYCZNY „TARNÓW 690” - rozdanie nagród

Tarnow_690_praca_Kacpra.jpg17 lutego 2021r. w Sali Lustrzanej odbyło się wręczenie nagród za konkurs plastyczny „Tarnów 690” zorganizowany przez Urząd Miasta Tarnowa.

Praca plastyczna ucznia naszej szkoły Kacpra Mroza zdobyła wyróżnienie.

Więcej informacji >>> tutaj.

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim

kartka_bozonarodzeniowa_w_j_angielskim_17.jpg  3 stycznia 2020r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim. Prace wykonano różnymi technikami, z wykorzystaniem motywów tradycyjnych, jak również współczesnych elementów dekoracyjnych.  W ocenie kartek uwzględniono walory artystyczne, estetykę wykonania, poprawność językową oraz oryginalność projektu.  Wszystkim uczniom dziękujemy za udział oraz gratulujemy!

Miejsca:

1. Klaudia Frankowska
1. Karolina Kiełbasa

2. Szymon Nepelski
2. Milena Hołda

3. Fabian Głowacz
3. Szymon Bezłada

Wyróżnienie:

Bartosz Kawik
  Michał Schabowski

Udział:

Daniel Ciochoń, Igor Chodorowski, Kacper Mróz, Wanessa Walkowicz, Weronika Stefańska, Brian Małek, Mirabella Powroźnik oraz Oliwia Wadas

Konkurs „Wakacyjna przyroda”

14.jpgNajpiękniejsze zdjęcia przyrody Tarnowa i okolic -
konkurs „Wakacyjna przyroda” rozstrzygnięty.

Wśród rekordowej liczby, ponad stu fotografii zgłoszonych do kolejnej edycji konkursu Urzędu Miasta Tarnowa pod hasłem Wakacyjna przyroda znalazły się prace uczennic i uczniów naszej szkoły:

• Joanny Mrożek  „Na tafli malowane”
  • Oliwii Więcek  „Wakacje z duchami”
  • Michała Kuczka  „Nie ma jak u Mamy”
  • Mateusza Wzorka  „Ważka-nieskończoność uchwycona w kadrze”

Jury konkursu wyłoniło najciekawsze prace o tematyce przyrodniczej i krajobrazowej dotyczącej Ziemi Tarnowskiej. Wśród najwyżej ocenionych znalazła się praca „Nie ma jak u Mamy” Michała Kuczka, za którą uczeń otrzymał wyróżnienie. Podsumowanie konkursu  odbyło się w Sali Lustrzanej a nagrody wręczał zastępca prezydenta Tadeusz Kwiatkowski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia >>> tutaj.