Nasze sukcesy

dyplom.jpg
Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Jacek Kierach został finalistą Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2017

brd.jpg  Dnia 22 marca 2017r. zostały przeprowadzone Szkolne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie rozwiązywali test obejmujący przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe pierwszą pomoc oraz określanie kolejności przejazdu przez różne skrzyżowania.

7 kwietnia podczas Eliminacji Powiatowych drużyna naszych gimnazjalistów zajęła V miejsce.

Więcej informacji oraz fotorelacja >>> tutaj.

Sukces naszego ucznia

Bartosz.jpg   Miło nam poinformować, że uczeń naszego gimnazjum Bartosz Kluska jest kandydatem w tarnowskim plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Niepełnosprawnego 2016.

Bartosz jest złotym i dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w pływaniu osób niepełnosprawnych.

Zagłosować na Bartosza można >>> tutaj.

Wyniki Konkursu „Bohaterom Niepodległej” - sukces naszych szkół

NSN_logo.jpg  W bieżącym roku szkolnym Gmina Miasta Tarnowa ogłosiła miejski konkurs „Bohaterom Niepodległej” na projekt edukacyjny szkoły z zakresu wychowania patriotycznego eksponujący lokalne postaci z Tarnowa i regionu. Jest to II etap projektu edukacyjnego „Narodowe Święto Niepodległości” dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować, że w kategorii gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych obie nasze szkoły Gimnazjum Nr 7 oraz XX LO zajęły II miejsca.

Publikujemy protokół Jury Konkursu >>> tutaj.

Nasze sukcesy

wfosigw.jpg  Kolejny konkurs ekologiczny Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta zakończony. Konkurs odbył się pod hasłem „Swobodny oddech naszą przyszłością”.

Uczniowie mieli wykazać się wiedzą na temat zagrożeń wynikających ze złej jakości powietrza, pomysłowością w metodach zwalczania smogu i niskiej emisji oraz znajomością skutków zanieczyszczenia środowiska. Forma konkursu – prezentacja multimedialna okazała się dla uczniów atrakcyjna.

Naszą szkołę reprezentował Michał Jucha z klasy III b, który zdobył dla naszego gimnazjum III miejsce w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Z rozdania nagród 12 października 2016 wróciliśmy z nagrodą dla szkoły – aparatem fotograficznym.

Konkurs współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.