Nasze sukcesy

wfosigw.jpg  Kolejny konkurs ekologiczny Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta zakończony. Konkurs odbył się pod hasłem „Swobodny oddech naszą przyszłością”.

Uczniowie mieli wykazać się wiedzą na temat zagrożeń wynikających ze złej jakości powietrza, pomysłowością w metodach zwalczania smogu i niskiej emisji oraz znajomością skutków zanieczyszczenia środowiska. Forma konkursu – prezentacja multimedialna okazała się dla uczniów atrakcyjna.

Naszą szkołę reprezentował Michał Jucha z klasy III b, który zdobył dla naszego gimnazjum III miejsce w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Z rozdania nagród 12 października 2016 wróciliśmy z nagrodą dla szkoły – aparatem fotograficznym.

Konkurs współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.