Plastyczne sukcesy naszych gimnazjalistów!

IMG_1493.JPG  20 maja w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu odbył się finał projektu poświęconego Janowi Pawłowi II pod hasłem Wy jesteście przyszłością świata!

W ramach projektu przeprowadzony został Konkurs plastyczny „Polacy – błogosławieni i święci Jana Pawła II” miał na celu ukazanie istoty świętości wybranej postaci i stanowił część projektu poświęconego Janowi Pawłowi II pod hasłem „Wy jesteście przyszłością świata!” organizowanego przez Fundację Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia” we współpracy z Fundacją „Chronić Dobro” działającą przy Opactwie Benedyktynów w Tyńcu.

Nasi uczniowie zajęli:

• Weronika Przybyłek - I miejsce
  • Angelika Hołda - II  miejsce
  • Mateusz Limanowski  - wyróżnienie

Dziękujemy Pani mgr Katarzynie Syrek za przygotowanie uczniów do konkursu.