oferta edukacyjna na rok szk. 2017/2018

Planujemy otworzyć 2 oddziały klas pierwszych integracyjnych (liczebność po 20 uczniów, w tym do 5 uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w normie intelektualnej lub  mających problemy zdrowotne) oraz klasę dla uczniów z autyzmem i z niepełnosprawnościami sprzężonymi (zespół klasowy będzie liczył nie więcej niż 4 uczniów).

• Klasa integracyjna z podstawami psychologii i pedagogiki

-    rozszerzenia: j. polski, biologia, j. angielski
-    uzupełnienie: historia i społeczeństwo
-    przedmiot dodatkowy: podstawy psychologii i pedagogiki

• Klasa integracyjna z podstawami dziennikarstwa

-    rozszerzenia: j. polski, historia, j. angielski
-    uzupełnienie: przyroda
-    przedmiot dodatkowy: podstawy dziennikarstwa

• Klasa dla uczniów z autyzmem i z niepełnosprawnościami sprzężonymi

-    rozszerzenia:  przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym
     zostaną wybrane w zależności od zainteresowań uczniów

WARUNKI PRZYJĘCIA

Przedmioty punktowane na świadectwie gimnazjalnym dla ww. klas:

• klasa z podstawami psychologii i pedagogiki z rozszerzonym programem z  biologii: język polski, biologia, język angielski, matematyka

• klasa z podstawami dziennikarstwa z rozszerzonym programem z historii: język polski, historia, język angielski, matematyka

• klasa dla uczniów z autyzmem i z niepełnosprawnościami sprzężonymi: uczeń przyjmowany jest na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego

Ulotka informacyjna >>> tutaj.

Film promocyjny >>> tutaj.

Studniówka 2017 >>> tutaj.

Prezentacja multimedialna >>> tutaj.

ważne terminy

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół: trzyletniego liceum ogólnokształcącego, czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia, dla kandydatów będących absolwentami dotychczasowego gimnazjum na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2017/2018:

szczegóły >>> tutaj.

system rekrutacji elektronicznej