Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo.jpgRealizując program biblioteka planuje zakup książek, którymi są zainteresowani  czytelnicy.

Każdy rodzic może podać tytuły książek, które są dla niego wartościowe i godne polecenia.

Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wpis do zeszytu przygotowanego w bibliotece.

Harmonogram zebrań z rodzicami

Lp. Zebrania Termin Godzina
1  Zebranie organizacja roku szkolnego  11 września 2018r. 16.45
2  Zebrania - informacje o wynikach w nauce  20 listopada 2018r. 17.00
3  Podsumowanie I semestru  8 stycznia 2019r. 17.00
4  Podsumowanie II semestru  21 maj 2019r. 17.00

Jeżeli wychowawcy poszczególnych klas będą chcieli zorganizować zebranie rodziców poza wyznaczonymi terminami, organizują je indywidualnie.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Zachęcamy do pobrania ulotki, zawierającej podstawowe porady dla rodziców dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie, obejmujące m.in. kontakty z obcymi osobami w sieci, udostępnianie prywatnych danych, nielegalne treści.

10 porad dla rodziców dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci