Odblaskowi Mali Bohaterowie

Mali_bohaterowie.jpg  „Odblaskowi Mali Bohaterowie” to festyn na rzecz profilaktyki bezpieczeństwa wśród najmłodszych oraz promocji odblasków, dzięki którym jesteśmy bardziej widoczni na drogach naszego miasta. Wydarzenie to miało miejsce 27 września 2018 roku. Szczególnie miło przywitaliśmy zaproszone przez nas Przedszkole „Promyczek”. Dzięki wspólnym zajęciom uczniowie 1 i 2 klasy Szkoły Podstawowej mogli ugościć grupę 6 – latków oraz wspólnie przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa, które niejednokrotnie mogą uratować ludzkie życie.

Każdy z uczestników otrzymał zasłużony dyplom oraz brelok z elementem odblaskowym, który może umieścić przy plecaku lub odzieży. Akcja ta odbyła się w ramach kampanii: „Odblaskowa Szkoła”. Za wsparcie dziękujemy Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Passe Partout.