Akcja Policji z Mrówką

W dniu 25 września 2018 roku uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w prelekcji poświęconej zasadom bezpiecznego poruszania się po drodze w ramach kampanii Komendy Głównej Policji: „Akcja Policji z Mrówką”. Najmłodsi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę oraz utrwalić informacje dotyczące bezpiecznego poruszania się na naszych drogach. Każdy pierwszoklasista otrzymał odblaskową kamizelkę. Dzięki nim nasi najmłodsi uczniowie będą widoczni szczególnie w czasie wycieczek pieszych i autokarowych. Przedsięwzięcie to wpisuje się w projekt: „Odblaskowa Szkoła”, w którym od września do listopada bierze udział nasza szkoła.