Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo.jpgRealizując program biblioteka planuje zakup książek, którymi są zainteresowani  czytelnicy.

Każdy rodzic może podać tytuły książek, które są dla niego wartościowe i godne polecenia.

Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wpis do zeszytu przygotowanego w bibliotece.

Dzień otwarty Szkoły Podstawowej Nr 25 - relacja

mix.jpg  W dniu 27 kwietnia odwiedziły nas licznie najstarsze grupy z tarnowskich przedszkoli. Tego dnia nasza placówka zorganizowała Dzień Otwarty.

Wiele atrakcji czekało na dzieci w godzinach porannych, między innymi zawody sportowe, przedstawienie teatralne, malowanie twarzy i zabawy z chustą. Dużym powodzeniem cieszyła się „fotobudka”, w której dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Oglądając filmową relację oraz zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć roześmiane buzie naszych uroczych gości. Po południu natomiast, nasi nauczyciele i pedagodzy byli do dyspozycji rodziców i ich dzieci, udzielając informacji o szkole i oprowadzając po budynku.

Kilka słów o integracji