Napięcia emocjonalne u dzieci

Każdy kto jest wychowawcą – niezależnie od tego, czy jest nauczycielem czy rodzicem – doskonale wie jak trudno opanować napięcia emocjonalne u dziecka. Z czego wynikają? Jak wspólnie sobie z nimi radzić? Dziś przedstawimy garść wiedzy, która pomoże Ci zrozumieć emocje swojego dziecka.

Więcej informacji >>> tutaj.

Jak sobie radzić w czasie pandemii?

Adres do kontaktu do Pani Pedagog dla zainteresowanym i potrzebujących kmi13@onet.pl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo.jpgRealizując program biblioteka planuje zakup książek, którymi są zainteresowani  czytelnicy.

Każdy rodzic może podać tytuły książek, które są dla niego wartościowe i godne polecenia.

Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wpis do zeszytu przygotowanego w bibliotece.

Dzień otwarty Szkoły Podstawowej Nr 25 - relacja

mix.jpg  W dniu 27 kwietnia odwiedziły nas licznie najstarsze grupy z tarnowskich przedszkoli. Tego dnia nasza placówka zorganizowała Dzień Otwarty.

Wiele atrakcji czekało na dzieci w godzinach porannych, między innymi zawody sportowe, przedstawienie teatralne, malowanie twarzy i zabawy z chustą. Dużym powodzeniem cieszyła się „fotobudka”, w której dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Oglądając filmową relację oraz zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć roześmiane buzie naszych uroczych gości. Po południu natomiast, nasi nauczyciele i pedagodzy byli do dyspozycji rodziców i ich dzieci, udzielając informacji o szkole i oprowadzając po budynku.