Dzień otwarty 2018

Bal karnawałowy

DSC_0225.JPG  Dnia 25 stycznia 2018r. odbył się bal karnawałowy pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 25. Sala nr 23 zamieniła się w salę balową w której królowały bajkowe postacie. Pomiędzy skocznymi piosenkami odbywały się liczne zabawy i konkursy np. na najpiękniejszą maskę karnawałową czy ciekawe przebranie. Zwycięscy konkursów otrzymywali słodkie upominki.
  Niestety czas tego wspaniałego balu musiał się skończyć i dzieci z żalem opuszczały kolorową salę balową.

Dzień Babci i Dziadka

jaselka2018_sp25 (63 z 92).jpg  19 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 25 została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci mogły wyrazić Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność za ich trud  i oddanie.  Specjalnie dla nich pierwszoklasiści przygotowały przedstawienie jasełkowe pt: ,,W krainie baśni”.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości  dzieci wręczyły babciom i dziadkom laurki wcześniej przygotowane .

Wizyta Św. Mikołaja

20171206_083951.jpg  6 grudnia 2017r. najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 25 odwiedził Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w mikołajkową inicjatywę.

Szkolne Jasełka

Galeria zdjęć >>> tutaj.