Szkolne Jasełka

Galeria zdjęć >>> tutaj.

Zabawa Andrzejkowa

Ślubowanie klas pierwszych

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. 2 października 2017r. uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 25.

Dyrektor Stanisław Gała rozpoczął uroczystość ślubowania przemówieniem. W obecności zaproszonych gości, rodziców  i nauczycieli uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie.

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie klasy pierwszej. Gromkie brawa publiczności zakończyły występ i uczniowie wraz z wychowawcami wrócili do klasy. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe upominki. Oby zapał jak w tym dniu nigdy nie opuszczał naszych najmłodszych uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze ślubowania oraz sali lekcyjnej.

Dzień otwarty Szkoły Podstawowej Nr 25

oferta