Wycieczka do Ciężkowic

20181005_095723.jpg  5 października 2018 roku uczniowie klas: 1a, 1b oraz 2 Szkoły Podstawowej pod opieką nauczycieli i wychowawców udali się na wycieczkę przyrodniczą do Muzeum Przyrodniczego im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach.

Dzieci miały okazję poznać ciekawostki z życia zwierząt zamieszkujących tereny południowo - wschodniej Polski. W Sali konferencyjnej wysłuchali ciekawej prelekcji na temat zwierząt zagrożonych wyginięciem. Niespodzianką była podróż „batyskafem”, w czasie której dzieci dowiedziały się o unikalnych walorach Doliny Rzeki Białej. Po zakończonej prelekcji odbyło się integracyjne ognisko oraz gra terenowa, w której dzieci chętnie wzięły udział. Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do Tarnowa.