Zebranie z rodzicami klasa 1 Szkoły Podstawowej

Szanowni Rodzice – zebranie organizacyjne dla klasy 1 Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 25 odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2021 roku o godzinie 17.00 - w sali nr 22 (Pawilon B - parter).

Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca 2021r. zakończyliśmy kolejny, trudny rok szkolny z towarzyszącą nam pandemią Covid-19. Wszyscy otrzymali promocję do klasy wyższej. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy 3b SP25 pod kierunkiem wychowawczyń: p. Moniki Kuczek i p. Urszuli Ambrozik. Choreografię do piosenki „Słoneczna wycinanka” opracowała p. U. Ambrozik. Piękną, wakacyjną dekorację przygotowała p. Małgorzata Sondej z p. Michałem Kozubem. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród uczniom, którzy wykazali się ogromną pracą i zdobyli świadectwa z czerwonym paskiem (niestety nie wszystkich widać na zdjęciach – bardzo szybko wracali na swoje miejsca). Na koniec pożegnaliśmy p. Małgorzatę Matras – niestrudzoną nauczycielkę muzyki, która po czterdziestu latach pracy w szkole przeszła na emeryturę.

TYTUŁ PRYMUSA TARNOWA 2021

Lekcje na świeżym powietrzu

Rocznica Pierwszego Transport do KL Auschwitz z Tarnowa

Dąb Stefana Syrka więźnia pierwszego transportu Nr 238 posadzony w 100 rocznicę odzyskania niepodległości pięknie rośnie otoczony troska uczniów ZSO Nr 6. W tym roku przed obchodami rocznicy uczniowie klasy 3 pod opieką wychowawczyń sadziła biało-czerwone kwiaty i przystroili Dęba serduszkami z własnym imieniem. Była to też okazja by przypomnieć postać mało znanego bohatera dwóch wojen.

Zajęcia terenowe w Parku Strzeleckim

20210610_094810_resized.jpg  Dnia 10 czerwca 2021 uczniowie klasy 4 SP 25 uczestniczyli w zajęciach terenowych z przyrody. Były one kolejnym elementem zadania realizowanego w naszej szkole czyli Projektu ekologicznegoPrzyroda to także My” we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska UM Tarnowa. W czasie tych zajęć uczniowie zastosowali w praktyce wiedzę zdobytą na lekcjach przyrody:

• czytali plan Parku Strzeleckiego (skala, znaki kartograficzne, legenda)
  • wyznaczyli kierunki geograficzne
  • zorientowali plan parku za pomocą obiektów w okolicy oraz za pomocą kompasu
  • przypomnieli sobie czym różni się park od lasu
  • obserwowali życie w stawie
  • zwiedzili ścieżkę ekologiczną w parku
  • poznali rys historyczny Parku Strzeleckiego oraz bohatera-Tarnowianina generała Józefa Bema.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>> tutaj.