Pani i Pan STOP

z2.jpg  Znajomość zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest niezwykle ważna. W związku z tym na lekcjach techniki uczniowie klasy IV wykonali pacynkę Panią lub Pana STOP.  Potrzebowali do tego drewnianej łyżki, kolorowego papieru, klamerek do bielizny oraz zapału do pracy i znajomości znaków drogowych.

W ten sposób  doskonalili swoją wiedzę ze znajomości znaków drogowych, zapamiętując ich kształty i kolory. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w wykonanie Pana i Pani STOP, niektórzy nadali mu nawet imię.