Międzynarodowy Dzień Kropki

kropka.jpg  Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

W tym roku szkolnym, dzięki pani pedagog, Katarzynie Malinowskiej, dowiedzieliśmy się więcej na temat KROPKI. Klasa IV SP włączyła się do zabawy oto efekty:

Brzmi tajemniczo?? dowiedz się i TY ;)