„Jasełka” dla dzieci z przedszkoli

Jaselka_dla_przedszkoli_07.jpg  Dnia 14 stycznia 2020r. klasa 2b przedstawiła tradycyjne „Jasełka” dla grup dzieci 6-letnich z okolicznych tarnowskich przedszkoli. Przyszły do nas dzieci z 5 przedszkoli:

•    Przedszkola Publicznego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi,
•    Przedszkola Publicznego nr 13,
•    Przedszkola Publicznego nr 17,
•    Przedszkola Publicznego nr 20,
•    Przedszkola Niepublicznego „PROMYCZEK”.

Ze względu na dużą ilość widzów (ok. 100 dzieci), przedstawienie było wystawiane dwukrotnie. Umiejętności aktorskie i wokalne uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem od przedszkolaków z „Siedemnastki”. Wszystkim występ młodych aktorów bardzo się podobał. Dzieci z przedszkoli dostały na koniec drobne upominki i zaproszenia na Zabawę Karnawałową, która odbędzie się w naszej szkole 15 lutego 2020r. od 14.00 do 16.00.