Wycieczka do teatru

6 grudnia 2019r. klasy 1-3 Szkoły Podstawowej nr 25 były w teatrze. Uczniowie obejrzeli spektakl pt. "Król Maciuś Pierwszy"
Mały Maciuś po śmierci swojego ojca, króla Stefana Rozumnego wstępuje na tron. Wkrótce przekonuje się, że rządzenie krajem nie jest łatwym zajęciem. Ministrowie nie ułatwiają chłopcu zadania, cały czas kontrolując nowego władcę i krytykując jego decyzje. Maciuś jednak się nie poddaje i wprowadza wiele reform...
Po zakończeniu przedstawienia odwiedził nas św. Mikołaj obdarował dzieci słodyczami.