Szkolny etap XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

Kinga.jpg 21 listopada 2019 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej zmierzyli się w szkolnym etapie Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”. 7 osób zarecytowało wiersze: Wandy Chotomskiej, Beaty Kołodziej, Jana Twardowskiego, Jerzego Liberta, Tadeusza Rucińskiego.

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w rejonowym etapie konkursu, który odbędzie się 2 grudnia w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.