Spotkanie z fizjoterapeutą

6 listopada o godzinie 8.50 uczniowie klas 1 – 3 zebrali się na auli, aby wziąć udział w warsztatach promujących zdrowe odżywianie w ramach projektu: „Zdrowo jem, więcej wiem”. Pan mgr Gerard Sokołowski (fizjoterapeuta), poprowadził warsztaty o zdrowej diecie i o witaminach. Uczniowie rozpoznawali w jakich produktach ukryte są witaminy i mikroelementy i na jakim częścią ciała sprzyjają. W ramach przerwy śródlekcyjnej dzieci gimnastykowały się do piosenki: „Głowa, ramiona, kolana, pięty”. Te informacje z pewnością pozostaną w głowach najmłodszych, a dzięki temu staną się oni małymi propagatorami zdrowego odżywiania w swoim codziennym środowisku.