„KAŻDY UCZEŃ CHCE ZOSTAĆ SIŁACZKIEM”

certyfikat_silacza.png  30 października 2019 roku w ramach zajęć z wychowania fizycznego Pan mgr Przemysław Sękowski przeprowadził dla uczniów klasy 3 i 2a zajęcia sportowe. Ich zadaniem było promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu i zdrowej rywalizacji. Ponad to celem zajęć było ukazanie dzieciom wpływu aktywności fizycznej na stan zdrowia, prawidłowy rozwój i samopoczucie. W efekcie zajęcia te przyczynią się do zwiększania sprawności fizycznej, a więc rozwijania skoczności, siły, szybkości i zręczności. Uczniowie zdobyli też wiedzę na temat zasad fair play.

Każdy z uczestników został nagrodzony certyfikatem. Na koniec zajęć Pan Przemysław wręczył uroczyście: „Certyfikat Siłaczka”.

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć >>> tutaj.