Dzień Babci i Dziadka

jaselka2018_sp25 (63 z 92).jpg  19 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 25 została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci mogły wyrazić Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność za ich trud  i oddanie.  Specjalnie dla nich pierwszoklasiści przygotowały przedstawienie jasełkowe pt: ,,W krainie baśni”.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości  dzieci wręczyły babciom i dziadkom laurki wcześniej przygotowane .