Happening - Ogólnopolski Dzień Odblasków

image_054.jpg  1 października obchodzimy w Polsce – Ogólnopolski Dzień Odblasków. Ma on na celu uświadomić nie tylko młodym obywatelom naszego kraju, ale też dorosłym, by być bardziej widocznymi szczególnie po zmroku. Łącząc się z ogólnopolskimi obchodami, nasza szkoła we współpracy z Komendą Główną Policji w Tarnowie przygotowała happening. Uczniowie klasy 1a, 1b oraz 2 pod opieką wychowawców udali się na spacer ulicami naszego miasta w asyście policjantek i policjantów. Uczniowie prezentowali plakaty promujące odblaski oraz rozdawali napotkanym przechodniom opaski odblaskowe informując tym samym o ich znaczeniu w życiu codziennym.