Ślubowanie klas pierwszych

DSC08659.JPG  16 października 2018r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie pierwszoklasistów. W tym dniu każdy uczeń klasy pierwszej przemienił się w rycerza, który został pasowany przez panią Katarzynę Bortnowską na pełnoprawnego ucznia Szkoły Podstawowej nr 25.

W miłej atmosferze, z uśmiechem na ustach dzieci wykazały się nabytymi umiejętnościami recytując swoje role i śpiewając piosenki. Na koniec przekroczyli bramę Krainy Odkrywców chcąc zdobywać coraz to nową wiedzę. Wspólne zdjęcia oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców dopełniły ten odświętny dzień.
Dla każdego pierwszoklasisty było to ważne wydarzenie, które zakończyło się pełnym sukcesem:).