WANNA ARCHIMEDESA

23 września 2019r. uczniowie klas: II a, II b i III SP 25 spotkali się z Profesorem Rozumnym (w tej roli Krzysztof Tyniec), który przedstawił dzieciom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu dzieci poznały dokonania Newtona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie wahał się nurkować w wannie, aby poznać prawo Archimedesa i stwierdził, że można przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej Santa Marii, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu Ciotki Grawitacji, spotkać się z Duchami i dowiedzieć się wreszcie kto wymyślił koło. Była to zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby uczestniczyć. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli.