Skarpetkowy Przyjaciel

IMG_20191004_121259.jpg  Na zajęciach kreatywnych w ramach innowacji pedagogicznej: „Odkrywam, współpracuję, zapamiętuję”, uczniowie klasy 2a przygotowali pacynkę ze skarpetki. Omawiając lekturę J. Bednarek: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych, sześciu lewych)” perypetie tytułowych skarpetek spodobały się całej klasie. Każdy z uczniów miał więc niespotykaną okazję stworzyć własną skarpetkę i opowiedzieć jej przygodę. Myślimy kreatywnie, współpracujemy i tworzymy nowe niesamowite przygody.