czytelnictwo.jpg

W ramach „Narodowego Programu rozwoju Czytelnictwa – priorytet 3” nasza szkoła otrzymała dotacje na zakup książek.

Celem programu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów poprzez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży w tym zakup nowości wydawniczych. Realizując program biblioteka szkolna planuje zakup książek, którymi są zainteresowani czytelnicy.

Każdy uczeń,  nauczyciel i rodzic może podać tytuły książek,  które są dla niego wartościowe i godne polecenia.

Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wpis do zeszytu przygotowanego w bibliotece.

DZIECI ZDROWE - DZIECIOM CHORYM

IMG_20180509_083633.jpg

Zaproszenie do realizacji projektu

Siema Ziomale!

Jeśli czujecie wczuwkę językiem wylajtowanym na maxa, czyli takim, którym sami paplacie na co dzień, a tym samym czaicie bazę o co kaman, wbijajcie do naszej paczki. Realizujemy projekt edukacyjny pt. „Czy nasze babcie nas zrozumieją?” i czekamy właśnie na takiego Ziomalka jak Ty do 23 grudnia w bibliotece szkolnej! Nie strachaj się, nie będzie hardcorowo, ale lajtowo i czadowo. Istny wypas!

Czuwający Belfrzy:

Małgorzata Sondej
Beata Szczepanik

UWAGA - KONKURS

MINI   KONKURS   CZYTELNICZY

Kto znajdzie w tekście poniżej najwięcej tytułów książek otrzyma nagrodę - niespodziankę.

Prace z odpowiedziami należy składać do biblioteki do 27 października!

Powodzenia!

Tekst konkursowy do pobrania >>> tutaj.