UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

czytajpl-plak.jpg  Nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiego projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie liceum mogą za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Na korytarzach Szkoły oraz w bibliotece szkolnej pojawiły się plakaty z tytułami książek i kodem QR, który umożliwi korzystanie z darmowego czytania. Po zeskanowaniu kodu QR przy pomocy smartfona każdy uczeń otrzyma na miesiąc darmowy dostęp do książek w formacie e-booka i audiobooka.

Akcja potrwa od 02.11 do 30.11 2019 roku.

Celem akcji, oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa, jest popularyzacja różnych form książki elektronicznej, a przede wszystkim kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.