czytelnictwo.jpg

W ramach „Narodowego Programu rozwoju Czytelnictwa – priorytet 3” nasza szkoła otrzymała dotacje na zakup książek.

Celem programu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów poprzez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży w tym zakup nowości wydawniczych. Realizując program biblioteka szkolna planuje zakup książek, którymi są zainteresowani czytelnicy.

Każdy uczeń,  nauczyciel i rodzic może podać tytuły książek,  które są dla niego wartościowe i godne polecenia.

Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wpis do zeszytu przygotowanego w bibliotece.