Spotkanie autorskie 2022-04-12 14:45:00

8 kwietnia w naszej szkole odbyło się promocyjne spotkanie autorskie z panem Krzysztofem Petkiem – pisarzem, dziennikarzem, podróżnikiem i detektywem. Podczas tego wydarzenia, zorganizowanego dla uczniów klas I-III Pan Krzysztof opowiedział o swojej wyprawie podróżniczej, która dała początek jego książce pt. „Przygody Julka – Jestem Nowy”.

Ciekawy wykład uatrakcyjniła prezentacja fotograficzna dokumentująca całą ekspedycję. Na zakończenie spotkania uczniowie mieli okazję zadać autorowi pytania dotyczące interesujących ich kwestii, a także zakupić książki z wpisaną dedykacją.