XII Szkolny Integracyjny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021-12-20 23:07:00

Dnia 17 grudnia 2021 roku tuż przed kolejnym zdalnym nauczaniem odbył się ostatni konkurs w tym roku. Był to XII z kolei Szkolny Integracyjny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Ze względu na obostrzenia konkurs odbył się on–line. Uczestnicy nagrali kolędy w domu, a szanowne jury oceniło ich występy. W szkole odbyło się tylko uroczyste rozdanie nagród. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Już dziś zapraszamy do kolejnego udziału w XIII konkursie.

I miejsce –  Mikołaj M. - klasa 2A

II miejsce – Kacper Z. - klasa 4B